Lade Veranstaltungen
Diese Veranstaltung hat bereits stattgefunden.

Ne e zbulojmë botën e librave me ilustrime në gjuhën shqipe. Fëmijët nga mosha 2-6 vjeç janë të ftuar së bashku me prindërit/gjyshërit e tyre që të dëgjojnë përralla dhe të mësojnë këngë dhe vjersha. Prindërit marin sugjerime për nxitjen e gjuhës së fëmijëve të tyre.

Details

Beginn:
Mi. 19.05.2021
Ende:
Mi. 07.07.2021
Zusätzliche Terminangaben
19.5./9.6./16.6./23.6./30.6./7.7.2021, 14:00 deri 15:30
Veranstaltungskategorie:
Altersstufe:

Weitere Angaben

Leitung
Animatore: Zana Abdili
Kosten
Hyrja falas
Veranstalter
Verein Bibliothek der Kulturen
Auskunft
076 236 96 44
Anmeldung
Ju lutemi per lajmerim paraprak
Veranstaltungsort
Robinson Spielplatz, Burgerholz, 8500 Frauenfeld